Моторне масло в Паджеро взимку - будьте пильні!
Зверніть свою увагу на те, що взимку двигун Паджеро може споживати більше оливи.
За останні кілька тижнів на нашому автосервісі було більше 10 автомобілів, у яких рівень оливи був нижчим за мінімум під час пробігу від 3 до 8 тис. км після проходження планового ТО.
Тому не лінуйтеся, підіть до своєї машини. Мотор Pajero НЕ повинен бути прогрітий (!). Вийміть щуп, протріть його ганчірочкою, вставте знову, дістаньте і перевірте рівень масла. Якщо рівень виявився нижчим за норму - долийте оливи.